Domácnosti

Ozon má mimořádně velkou mikrobicidní účinnost. Při profesionální aplikaci, je schopen v domácnostech zlikvidovat 99,9 % patogenních mikroorganismů – viry, bakterie, parazity, plísně, roztoče a další. Ozon také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením (hniloba) a některé zápachy z chemikálií, zápach kouře, moči i pachy zvířat.

Dezifekci domácností provádíme zapojením soustavy generátorů ozonu a vystavením prostoru jeho účinkům po dobu minimálně 60 minut. Po aplikaci se ozon samovolně rozpadne do několika minut a zanechá po sobě typický svěží vzduch. Dezifekce domácnosti nabízíme od 490 Kč, včetně dopravy. Zjistit více.

Firmy

Pravidelná dezifekce výrobních nebo prodejní prostor zajišťuje čisté a bezpečné prostředí pro zaměstnance i zákazníky. Ozon je vhodnou dezifekcí především pro místa se zvýšeným rizikem vzniku patogenů (kuchyně, ordinace, šatny) nebo vysokou návštěvností (obchody, restaurace, fitness centra, hotely, nákupní centra). Jako plyn se dostane i do míst, kam klasické dezifekce nedosáhnou (např. klimatizace) a díky vysoké schopnosti oxidace odstraní i zatuchliny a usazené zápachy.

Dezifekci firemních prostor provádíme vždy po pečlivé konzultaci s Vámi, mimo otevírací dobu. Celý prostor vyčistíme a vydezinfikujeme pomocí soustavy průmyslových generátorů ozonu, během několika hodin. Provedení nabízíme od 690 Kč, včetně konzultace a dopravy. Zjistit více.

Dopravní prostředky

Ozonifikace v autech pročistí klimatizaci a odstraní nepříjmené pachy po kouření nebo zvířatech již po několika málo desítkách minut. Vhodné i jako dezinfekce autobusů, tramvají nebo kamiónu. Provedení dezifekce nabízíme již od 390 Kč, včetně konzultace a dopravy. Zjistit více.